شرکت جهان فولاد سیرجان (سهامی عام) - پیام مدیر عامل

پیام مدیرعامل

مهندس علی پورمعصومی

یا مقلّب الْقلوب و الْأبْصار یا مدبّر اللّیْل و النّهار یا محوّل الْحوْل و الْأحْوال حوّلْ حالنا إلی أحْسن الْحال

به نام خدواند جان و خرد
بی‌گمان همزمانی عید باستانی نوروز و آغاز بهار، فصل شکوفایی و تحول طبیعت و ماه مبارک رمضان، ماه خودسازی و تحول انسان، دارای پیامی پرمفهوم است که دل‌های آگاه آن را به نیکی درمی‌یابند و جان خود را سیرآب می‌کنند.
سال ۱۴۰۲ که اینک آن را پشت سر نهادیم، برای شرکت جهان‌فولاد، سالی پرافتخار بود. با وجود تحریم‌های ظالمانه و شرایط پیچیده‌ی اقتصادی ، دستاوردهای بزرگی به دست آمد.
شاید بی‌راه نباشد که این سال را برای جهان‌فولاد، سال بلوغ اراده بنامیم. سالی که در سایه الطاف الهی، با سرلوحه قراردادن شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر "رشد تولید و مهار تورم" و با تکیه بر خودباوری و دانش ایرانی توانستیم از ناممکن‌ها، ممکن بسازیم که گواه آن ده‌ها رکورد کمی و کیفی تولید و دستاوردهای طرح های توسعه و بومی‌سازی بود.
خدا را شاکریم که به مدد تلاش خالصانه مدیران و کارکنان خستگی‌ناپذیر، همدلی اعضای محترم هیات مدیره و همراهی سهام‌داران گرامی توانستیم سالی پرافتخار را سپری کنیم و در راه کمک به سربلندی ایران عزیز، به سهم خود گام‌های بلندی برداریم.
اکنون نیز در سال جدید که به فرمایش مقام معظم رهبری به نام سال "جهش تولید با مشارکت مردم” مزین شده، با سرلوحه قرار دادن این شعار و متعهد ماندن به شعارهای سال‌های پیشین، همچنان در راه کسب عزت و افتخار برای ایران و ایرانی، تلاش میکنیم و اجازه نمیدهیم شرایط سخت و دشوار موجب شود تا ناامیدی بر امیدهای‌مان غلبه کند.
در پایان برای همه مردم عزیز ایران و خانواده بزرگ جهان‌فولاد آرزوی سالی سرشار از سلامتی، موفقیت و عاقبت بخیری از خداوند مهربان خواستارم .

علی پور معصومی
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره