شرکت جهان فولاد سیرجان (سهامی عام) - شماره مناقصه: 48-03-ک-م آگهی فراخوان عمومی " خرید 3,000 (سه هزار) تن فروسیلیسیوم شرکت جهان فولاد سیرجان"

شماره مناقصه: 48-03-ک-م

آگهی فراخوان عمومی " خرید 3,000 (سه هزار) تن فروسیلیسیوم شرکت جهان فولاد سیرجان"

شرکت جهان فولاد سیرجان در نظر دارد" خرید 3,000 (سه هزار) تن فروسیلیسیوم " را براساس ضريب پرميوم نسبت به نرخ ماهانه انجمن فروآلياژ ايران را به شرکت های تامین کنندگان و تولید کنندگان واگذار نماید. لذا از شرکت های واجد صلاحیت دعوت به عمل می آید حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 1403/03/27، نامه اعلام آمادگی خود را به همراه مدارک و مستندات براساس دستورالعمل ارزیابی کیفی مناقصه گران به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

  • شرایط
  • شرکت ها می بایست جهت دریافت دستورالعمل ارزیابی کیفی به آدرس اینترنتی سایت شرکت به آدرس sjsco.ir مراجعه نمایند. (تکمیل و ارسال فرم دستورالعمل مذکور به منظور ارزیابی کیفی الزامی است)
  • درخواست رسمی با ذکر شماره و موضوع مناقصه (اعلام آدرس ایمیل، شماره تلفن ثابت و همراه الزامی است.)
  • اساسنامه و مدارک ثبتی، رزومه سوابق، مدارک و مستندات توان مالی ،گواهی نامه اعلام رضایت کارفرمایان و سایر مدارک و مستندات مطابق دستورالعمل ارزیابی کیفی.
  • در صورت عدم ارائه مستندات مربوط به موارد مذکور؛ شرکت متقاضی مردود و از روند مناقصه کنار گذاشته خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضي را نخواهد داشت.

سایر موارد:

  • ارائه اسناد و اعلام آمادگی مطابق شرح بالا هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد و شرکت جهان فولاد در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است.
  • شرکت جهان فولاد سیرجان پس از ارزیابی مستندات ارسالی، شرکت هایی که در این مرحله واجد صلاحیت مقدماتی باشند را به مناقصه دعوت خواهد کرد.
  • شرکت ها میتوانند در مورد ابهامات و سوالات مربوطه، از شنبه تا چهارشنبه (روزهای کاری) در ساعات اداری با شماره 09912938317 یا 31257600-034 داخلی 6143 و آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارتباط برقرار نمایید.

 

 

جهت دانلود اسناد کلیک کنید

واحد دبیرخانه کمیسیون معاملات

(شرکت جهان فولاد سیرجان)