آگهی فراخوان عمومی شناسایی و پیش ارزیابی “خرید یک دستگاه مکنده صنعتی (وکیوم لودر)” شماره مناقصه 0151-ک-م

آگهی فراخوان عمومی شناسایی و پیش ارزیابی “خرید یک دستگاه مکنده صنعتی (وکیوم لودر)

شماره مناقصه 0151-ک-م

شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد نسبت به “خرید یک دستگاه مکنده صنعتی (وکیوم لودر)” اقدام نماید. لذا از شرکت های تولید کننده و تامین کننده واجد صلاحیت دعوت به عمل می آید حداکثر ظرف مدت 7 (هفت) روز کاری از تاریخ چاپ آگهی، نامه اعلام آمادگی خود را به همراه مدارک زیر براساس دستورالعمل ارزیابی کیفی مناقصه گران به آدرس ایمیل tender@sjscosteel.com ارسال نمایند.

  • شرکت ها می بایست جهت دریافت دستورالعمل ارزیابی کیفی به آللثثآدرس اینترنتی سایت شرکت به آدرس sjsco.ir مراجعه نمایند. (تکمیل و ارسال فرم دستورالعمل مذکور به منظور ارزیابی کیفی الزامی است)
  • درخواست رسمی با ذکر شماره و موضوع مناقصه (اعلام آدرس ایمیل، شماره تلفن ثابت و همراه الزامی است).

سایر موارد:

  • ارائه اسناد و اعلام آمادگی مطابق شرح بالا هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد و شرکت جهان فولاد در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است.
  • شرکت جهان فولاد سیرجان پس از ارزیابی مستندات ارسالی، شرکت هایی که در این مرحله واجد صلاحیت مقدماتی باشند را به مناقصه دعوت خواهد کرد.
  • هزینه چاپ آگهی بر عهده برنده مناقصه می باشد.
  • دعوت­شد‌گان مي‌توانند در مورد ابهامت و سوالات مربوطه؛ با کمیسیون معاملات مجتمع جهان فولاد سیرجان با شماره 42251193-034 داخلی 106 و یا تلفن همراه 09912938317 تماس حاصل نمايند.

دبیرخانه کمیسیون معاملات

شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان

دستور العمل ارزيابي كيفي تامين كنندگان

ديتا+شيت+مكنده+صنعتي (3) 

شرح+خدمات+مكنده (2) (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *