آگهی فراخوان عمومی شناسایی و پیش ارزیابی “خرید یک دستگاه الکتروموتور MV سه فاز KW200 برند TECO” شماره مناقصه 0150-ک-م

آگهی فراخوان عمومی شناسایی و پیش ارزیابی “خرید یک دستگاه الکتروموتور MV سه فاز KW200 برند TECO”
شماره مناقصه 0150-ک-م
شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد نسبت به “خرید یک دستگاه الکتروموتور MV سه فاز KW200 برند TECO” اقدام نماید. لذا از شرکت های تولید کننده و تامین کننده واجد صلاحیت دعوت به عمل می آید حداکثر ظرف مدت 7 (هفت) روز کاری از تاریخ چاپ آگهی، نامه اعلام آمادگی خود را به همراه مدارک زیر براساس دستورالعمل ارزیابی کیفی مناقصه گران به آدرس ایمیل tender@sjscosteel.com ارسال نمایند.
1- شرکت ها می بایست جهت دریافت دستورالعمل ارزیابی کیفی به آدرس اینترنتی سایت شرکت به آدرس www.sjsco.ir مراجعه نمایند. (تکمیل و ارسال فرم دستورالعمل مذکور به منظور ارزیابی کیفی الزامی است)
2- درخواست رسمی با ذکر شماره و موضوع مناقصه (اعلام آدرس ایمیل، شماره تلفن ثابت و همراه الزامی است).
سایر موارد:
1- ارائه اسناد و اعلام آمادگی مطابق شرح بالا هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد و شرکت جهان فولاد در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است.
2- شرکت جهان فولاد سیرجان پس از ارزیابی مستندات ارسالی، شرکت هایی که در این مرحله واجد صلاحیت مقدماتی باشند را به مناقصه دعوت خواهد کرد.
3- هزینه چاپ آگهی بر عهده برنده مناقصه می باشد.
4- دعوت¬شد‌گان مي‌توانند در مورد ابهامت و سوالات مربوطه؛ با کمیسیون معاملات مجتمع جهان فولاد سیرجان با شماره 42251193-034 داخلی 106 و یا تلفن همراه 09912938317 تماس حاصل نمايند.
دبیرخانه کمیسیون معاملات
شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان

مشخصات فنی

دستور العمل ارزيابي كيفي تامين كنندگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *