” تامین و تحویل 118,500 کیلوگرم کاتالیست ( 4 آیتم ) مربوط به کارخانه احیا شماره 1 شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان” ” اصلاحیه آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای” EN – 01 – 05 – 12

” تامین و تحویل 118,500 کیلوگرم کاتالیست ( 4 آیتم ) مربوط به کارخانه احیا شماره 1 شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان”
” اصلاحیه آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای”
EN – 01 – 05 – 12

شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد نسبت به خرید 118,500 کیلوگرم کاتالیست از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله ای اقدام نماید؛ لذا از تمامی تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر که دارای توانایی مناسب، سوابق و تجارب مورد قبول می باشند، دعوت بعمل می آید از تاریخ چاپ این آگهی تا تاریخ اعلام شده در اسناد مناقصه ، پاکات پیشنهاد خود را از طریق صندوق پستی 78185445 به کمیسیون معاملات شرکت مجتمع جهان فولاد تحویل نمایند.
شرکت های متقاضی می توانند شرایط و مشخصات اقلام موضوع مناقصه را از طریق مراجعه به آدرس اینترنتیwww.sjsco.ir دریافت نمایند.
شرایط :
1- تضمین شرکت در مناقصه معادل 7,000,000,000ريال (هفت میلیارد ریال)، ضمانت معتبر و بدون قید و شرط و به نفع خریدار و دارای اعتبار حداقل یک ماهه به نام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان می باشد.
 شرکت های خارجی جهت شرکت در مناقصه می بایست ضمانتنامه ارزی معادل مبلغ بالا را ارائه کنند.
2- شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در قبول یا رد هر یک از پیشنهادات مختار می باشد.
3- ارائه اسناد و مستندات مذکور هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نمی کند.
4- جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09171905701 تماس حاصل نمایید. ( پاسخگویی در ساعات اداری )
5- هزینه چاپ آگهی ها ، بر عهده برنده مناقصه می باشد.
شركت کنندگان می بایست حد اقل سابقه 3 بار تامين و شارژ كامل ريفرمر و تخلیه با مشخص بودن نتایج آن ، و مدارك تاييديه اين سوابق موجود باشد ، در غير اين صورت مورد تاييد نمي باشد واحد خرید مواد اولیه و انرژی شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان

اسناد

درخواست

دیتا شیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *