ادامه رشد قیمت انواع محصولات زنجیره فولاد در بازارهای جهانی / رشد 1.4 درصدی قیمت بیلت صادراتی ایران

قیمت انواع محصولات فولادی در نقاط مختلف جهان از جمله بنادر صادراتی ایران در هفته منتهی به 16 آوریل با افزایش قیمت مواجه شد به طوری که بیلت ایران رشد 1.4 درصدی را تجربه کرد.

به گزارش بخش بین‌الملل پایگاه خبری بااقتصاد، قیمت انواع محصولات زنجیره فولاد در جاهای مختلف جهان در معاملات منتهی به 16 آوریل با ادامه روند رو به رشد همراه بود. طبق گزارش های منتشر شده در نشریه متال بولتن قیمت هر تن ورق سرد سی اف آر بندر جبل علی امارات با رشد بیش از 16 درصد به 1120 دلار رسید و قیمت هر تن ورق گرم فولادی همین ناحیه نیز با رشد بیش از 11 درصدی به 1000 دلار افزایش یافت.

قیمت هر تن اسلب صادراتی سی اف آر بنادر جنوب شرق آسیا با رشد 6 درصدی به 795 دلار رسید و هر تن اسلب فوب بنادر دریای سیاه نیز با افزایش 3.2 درصدی به 805 دلار رسید که نشانه ادامه روند رو به رشد هفته قبل است.

قیمت ورق گرم فولادی فوب بنادر دریای سیاه با 2.2 درصد رشد به 915 دلار افزایش یافت و ورق سرد فوب همین ناحیه نیز با 2 درصد افزایش به 1025 دلار رسید. ورق سرد درب کارخانه اروپای جنوبی نیز با رشد نزدیک به 2 درصد به 1050 دلار در هر تن رسید.

همچنین طبق گزارش نشریه متال بولتن قیمت هر تن بیلت بنادر صادراتی ایران با رشد 1.4 درصدی به 579 دلار رسید و قیمت هر تن میلگرد فوب بنادر اصلی چین با رشد بیش از 15 درصدی به هر تن 810 دلار رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *