برنامه های هفته دولت در کرمان تبیین شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، نقی عظیمی زاده صبح چهارشنبه در شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان که با محوریت بزرگداشت هفته دولت در سالن پیامبراعظم(ص) استانداری کرمان برگزار شد، افزود: برنامه های هفته دولت مبتنی بر تثبیت، تقویت، ارتقا و ترمیم سرمایه اجتماعی دولت برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه و سیاست های اصلی هفته دولت توسط هیئت دولت ابلاغ و شعار این هفته در سال جاری بر عنوان «دولت شیشه ای شفافیتی برای امید» گذاشته شده است، یادآور شد: برنامه های این هفته علاوه بر رویکرد تبلیغی و ارائه آمار مربوط به عملکرد سه ساله دولت، رویکرد تبیینی، تحلیلی و اقناعی داشته و با هماهنگی و همفکری اجرا می شود.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی تصریح کرد: برنامه های هفته دولت امسال در این استان در سه سطح محلی، ملی و بین المللی برگزار می شود و در بخش بین المللی، هیئت دولت و شورای اطلاع رسانی دولت امور را به عهده دارند.

عظیمی زاده از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت در این هفته خبر داد و گفت: این نمایشگاه از دوم تا نهم شهریور ماه با 150 غرفه، به صورت مرکزی در پارک مادر شهر کرمان و با برنامه های جانبی برگزار می شود.

وی افزود: کلیه دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها باید نسبت به راه اندازی نمایشگاه مجازی از اقدامات صورت گرفته دولت و انعکاس اخبار و برنامه های ویژه هفته دولت آن دستگاه و فرمانداری و بارگذاری لینک این نمایشگاه در سایت استانداری کرمان اقدام کنند.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی به برگزاری جشنواره شهید رجائی با محوریت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اشاره کرد و یادآور شد: دیدار با استانداران و مدیران سابق دستگاه های اجرایی استان و حضور دانشجویان، اساتید، نخبگان و اقشار مختلف مردم در دستگاه های اجرایی و بازدید از دستاوردها و پروژه های دستگاه مربوطه، از قبیل برنامه هایی است که در هفته دولت دنبال خواهد شد.

عظیمی زاده با اشاره به اینکه روز سه شنبه دوم شهریور مصادف با نخستین روز از هفته دولت تجدید بیعت دولتمردان با شهدا و آرمان های شهدا را در استان کرمان خواهیم داشت، یادآور شد: پاسخگویی به ارباب رجوع و دانشگاهیان، تجلیل از کارمندان در روز کارمند، افتتاح پروژه ها، تبیین نقش بانوان در پیشبرد اهداف و سخن با مردم در هفته دولت از دیگر برنامه های این هفته در استان کرمان است.

وی به برگزاری تورهای رسانه ای برای خبرنگاران استانی و کشوری در هفته دولت اشاره و تصریح کرد: مستند سازی اقدامات انجام شده در هفته دولت مهمترین اصل در گزارش نهایی برگزاری برنامه های این هفته است که باید به هیئت دولت ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *