” تامین و تحویل ۱۱۸,۵۰۰ کیلوگرم کاتالیست ( ۴ آیتم ) مربوط به کارخانه احیا شماره ۱ شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان” ” اصلاحیه آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای” EN – ۰۱ – ۰۵ – ۱۲

” تامین و تحویل ۱۱۸,۵۰۰ کیلوگرم کاتالیست ( ۴ آیتم ) مربوط به کارخانه احیا شماره ۱ شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان”
” اصلاحیه آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای”
EN – ۰۱ – ۰۵ – ۱۲

شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد نسبت به خرید ۱۱۸,۵۰۰ کیلوگرم کاتالیست از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله ای اقدام نماید؛ لذا از تمامی تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر که دارای توانایی مناسب، سوابق و تجارب مورد قبول می باشند، دعوت بعمل می آید از تاریخ چاپ این آگهی تا تاریخ اعلام شده در اسناد مناقصه ، پاکات پیشنهاد خود را از طریق صندوق پستی ۷۸۱۸۵۴۴۵ به کمیسیون معاملات شرکت مجتمع جهان فولاد تحویل نمایند.
شرکت های متقاضی می توانند شرایط و مشخصات اقلام موضوع مناقصه را از طریق مراجعه به آدرس اینترنتیwww.sjsco.ir دریافت نمایند.
شرایط :
۱- تضمین شرکت در مناقصه معادل ۷,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ريال (هفت میلیارد ریال)، ضمانت معتبر و بدون قید و شرط و به نفع خریدار و دارای اعتبار حداقل یک ماهه به نام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان می باشد.
 شرکت های خارجی جهت شرکت در مناقصه می بایست ضمانتنامه ارزی معادل مبلغ بالا را ارائه کنند.
۲- شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در قبول یا رد هر یک از پیشنهادات مختار می باشد.
۳- ارائه اسناد و مستندات مذکور هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نمی کند.
۴- جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۷۱۹۰۵۷۰۱ تماس حاصل نمایید. ( پاسخگویی در ساعات اداری )
۵- هزینه چاپ آگهی ها ، بر عهده برنده مناقصه می باشد.
شركت کنندگان می بایست حد اقل سابقه ۳ بار تامين و شارژ كامل ريفرمر و تخلیه با مشخص بودن نتایج آن ، و مدارك تاييديه اين سوابق موجود باشد ، در غير اين صورت مورد تاييد نمي باشد واحد خرید مواد اولیه و انرژی شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان

اسناد

درخواست

دیتا شیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *