“آگهی فراخوان عمومی شناسایی و ارزیابی اولیه پیمانکاران و تامین کنندگان”

“آگهی فراخوان عمومی شناسایی و ارزیابی اولیه پیمانکاران و تامین کنندگان”

شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد تامین متریال و تجهیزات پروژه احیا مگا مدول سیرجان را در بخش های مکانیکال، برق وابزاردقیق، پاپینگ وتاسیسات (به شرح جداول پیوست) به تامین کنندگان واجد شرایط و با صلاحیت واگذار نماید.

لذا لازم است تامین کنندگان و پیمانکاران جهت اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت های جهان فولاد سیرجانwww.Sjsco.ir   و یا کانی مس MC پروژهwww.Canymes.com  و یا سایت شرکت فولادتکنیک (پیمانکار و کارگزار خرید) www.fooladtechnic.ir مشخصات اقلام در خواستی را دانلود و مطالعه فرمایند. درصورت تمایل و توانمندی به تامین متریال و تجهیزات هر آیتم از لیست مذکور، با اشاره به ردیف درخواستی ظرف مدت هفت روز از تاریخ این آگهی، ضمن اعلام آمادگی بصورت مکتوب، مدارک و مستندات مورد نیاز را الزاما بر اساس پوشه بندی ذیل به آدرس ایمیل های Sjsco92@gmail.com و MegaVendor@Fooladtechnic.ir  ارسال نمایند.

شرایط و مدارک مورد نیاز:

 1. انطباق موضوع فعالیت شرکت و اساسنامه با هر بخش یا یا هر آیتم و تجهیز انتخابی پیمانکارو تامین کننده در لیست ارائه شده (ارسال تصویر اساس نامه و مدارک مرتبط)
 2. دارا بودن حداقل سه کار مشابه از نظر نوع و ظرفیت طی پنج سال گذشته ترجیحا در زمینه احیا (ارائه تصویر قرارداد ها)
 3. ارائه رضایت نامه از کارفرمایان قبلی .
 4. ارائه آخرین روزنامه رسمی صاحبان امضا.
 5. ارائه مدارک و مستنداتی که بیانگر توان مالی و فنی برای اجرای بند منتخب در لیست ارائه شده  باشد.   (از جمله اظهارنامه مالیاتی ۳ سال اخیرو مدارک مرتبط)
 6. ارائه مدارک ومستندات دال بر تامین تجهیزات و متریال منتخب لیست ارائه شده .
 7. لیست تجهیزات و ماشین آلات آماده به کار در مالکیت مرتبط با موضوع فعالیت .

سایر شرایط:

 1. محل کارخانه شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان واقع در شهرستان سیرجان، کیلومتر ۵۰ جاده سیرجان-شیراز، کیلومتر ۳ جاده اختصاصی گل گهر می باشد.
 2. ارائه اسناد و اعلام آمادگی مطابق شرح بالا هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد
 3. درخواست هایی که بعد از مهلت تعیین شده ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 4. در صورت ابهام و یا سوال با ایمیل اختصاصی جهت تامین کنندگان از طرف شرکت فولاد تکنیک (پیمانکار و کارگزار خرید) MegaVendor@Fooladtechnic.ir و یا تلفن ۰۳۱۳۶۲۶۸۰۰۱ الی ۴ داخلی ۲۱۶۳ آقای گنجینه  و یا تلفن ۰۲۱۸۶۰۸۲۹۴۶ آقای  نادری از طرف کانی مس (مشاور) و یا تلفن ۰۲۱۸۶۰۸۴۶۳۳ آقای عسکر نژاد (کارفرما) تماس حاصل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *