ادامه رشد قیمت انواع محصولات زنجیره فولاد در بازارهای جهانی / رشد ۱٫۴ درصدی قیمت بیلت صادراتی ایران

قیمت انواع محصولات فولادی در نقاط مختلف جهان از جمله بنادر صادراتی ایران در هفته منتهی به ۱۶ آوریل با افزایش قیمت مواجه شد به طوری که بیلت ایران رشد ۱٫۴ درصدی را تجربه کرد.

به گزارش بخش بین‌الملل پایگاه خبری بااقتصاد، قیمت انواع محصولات زنجیره فولاد در جاهای مختلف جهان در معاملات منتهی به ۱۶ آوریل با ادامه روند رو به رشد همراه بود. طبق گزارش های منتشر شده در نشریه متال بولتن قیمت هر تن ورق سرد سی اف آر بندر جبل علی امارات با رشد بیش از ۱۶ درصد به ۱۱۲۰ دلار رسید و قیمت هر تن ورق گرم فولادی همین ناحیه نیز با رشد بیش از ۱۱ درصدی به ۱۰۰۰ دلار افزایش یافت.

قیمت هر تن اسلب صادراتی سی اف آر بنادر جنوب شرق آسیا با رشد ۶ درصدی به ۷۹۵ دلار رسید و هر تن اسلب فوب بنادر دریای سیاه نیز با افزایش ۳٫۲ درصدی به ۸۰۵ دلار رسید که نشانه ادامه روند رو به رشد هفته قبل است.

قیمت ورق گرم فولادی فوب بنادر دریای سیاه با ۲٫۲ درصد رشد به ۹۱۵ دلار افزایش یافت و ورق سرد فوب همین ناحیه نیز با ۲ درصد افزایش به ۱۰۲۵ دلار رسید. ورق سرد درب کارخانه اروپای جنوبی نیز با رشد نزدیک به ۲ درصد به ۱۰۵۰ دلار در هر تن رسید.

همچنین طبق گزارش نشریه متال بولتن قیمت هر تن بیلت بنادر صادراتی ایران با رشد ۱٫۴ درصدی به ۵۷۹ دلار رسید و قیمت هر تن میلگرد فوب بنادر اصلی چین با رشد بیش از ۱۵ درصدی به هر تن ۸۱۰ دلار رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *